Hallo
Ben net terug uit Italië lekker genoten van de zon en natuurlijk van de MS5500
Wat een zaligheid om zo op vakantie te gaan.
Met vergelijking van vorig jaar September is de Italie DVD behoorlijk uitgebreid ben in een keer zonder ook maar één fout naar de bestemming gereden waarbij de kaart tot in detail het dorpje liet zien overigens wel met de melding dat het gebied onvolledige gegevens bevatte. (pop-up scherm en daarna vierkantje met uitroep teken in scherm)
POP-UP SCHERM
![Afbeelding](http://home.kabelfoon.nl/~stormmss/Italy/p5190095%20%28Small%29.jpg)
UITROEPTEKEN IN SCHERM
Ook de verkeersinfo op de route werd perfect weer gegeven ook Zwitserland loopt voor op de Nederlandse TMC daar worden langdurig afgesloten wegen wel netjes in het TMC verhaal gemeld.
Afsluitingen van de diverse passen in Zwitserland
Omdat de Gotthardpas nog dicht was heb maar gekozen voor de file voor de tunnel
Volgens de melding van het systeem +/- 20 minuten vertraging wat nog goed bleek te kloppen.
Jammer dat ik toen nog niet wist van het vastlopen van het systeem van Laurens anders had ik zeker de omleiding geprobeerd, overigens heb ik een dergelijke ervaring met vastlopen van het systeem nog niet gehad.
Overzicht zenders aan de Zwitserse grens net voorbij de Gotthardtunnel
![Afbeelding](http://home.kabelfoon.nl/~stormmss/Italy/1%20.jpg)
Ook in Italië file’s genoeg
Op de terugweg rijdend op de A61 plotseling een pop-up scherm met de waarschuwing van een spookrijder ook werd dit met spraak gemeld “Opgelet er komt u en spookrijder tegemoet “ met het MS5000 systeem wel eerder een pop-up scherm gezien bij spookrijder maar volgens mij niet met een gesproken melding.
Hiermee is gelijk een eerder vraag van mij op dit forum over spookrijders gedeeltelijk beantwoord .
Want ik weet niet waarom in Duitsland wel de melding doorkwam en in Nederland niet mogelijk dat de afstand tot de spookrijder hierbij een rol speelt
viewtopic.php?t=1719&highlight=spookrijders
Met vriendelijke groeten,
Willem