klopt het dat als ik mijn auto uit (van contakt af)zet het rode lampje (ledje) voor op mijn computer ms5100 blijft knipperen zoniet wat is er dan fout
![Question :?:](./images/smilies/icon_question.gif)
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Gene, dit is niet correct.Het ledje blijft nog ongeveer 1 minuut naknipperen. Daarna moet het doven.
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Dat is dan wel in tegenspraak met wat er in die gelinkte postings staat.......Gerritje schreef:Gene, dit is niet correct.Het ledje blijft nog ongeveer 1 minuut naknipperen. Daarna moet het doven.
Als de spanningen correct zijn aangesloten blijft het LED'je knipperen zolang de permanente 12V is aangesloten.
Na het uitschakelen van het contact brandt het LED'je nog ongeveer 1 minuut continue.
Zie ook viewtopic.php?t=3019
Bij de PC4000 gaat de LED uit, bij de 5000/5100 blijft ie knipperen
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
en schreef RonBakDe 5000 blijft inderdaad netjes knipperen, de TMC box gaat na een paar minuten uit. Heeft nog nooit tot startproblemen geleid, ook al gebruikte ik de auto 2 weken niet.
Of dit ook met de MS3100 het geval is, durf ik niet te zeggen, de Carin ging in elk geval wel helemaal uit.
Mijn conclusie zou dus moeten luiden: Knipperen is normaal als het contact uit staat.Het heeft even geduurd maar mijn MS3100 zit weer in de auto. De afstand bediening werkte ook nog slecht en dus is alles retour gegaan naar VDO Duitsland voor reparatie.
Nu alles terug is keek ik gelijk even naar het knipperende led lampje.
en........... dat knippert nog steeds dus dat hoort zo en waren dus onterechte zorgen van mij.
Sorry al ik ook anderen met knipperend lampje angstig heb gemaakt
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |