Hallo Sales 2004,
Je verhaal zo lezende, is er inderdaad iets goed mis.
Na het verwijderen van de bovenkap, geconstateerd dat de cd niet eens gaat draaien.
Alhoewel het zou kunnen zijn dat dit komt omdat je de bovenkap er af gehaald hebt, een beveiliging dus, houdt het zo te lezen in dat geen enkele CD meer gelezen wordt, dus ook de SW CD niet. En dan is het opsturen naar EBK of Menho/ESM.
totdat mijn vriendin van mening was dat er ook een muziek cd in moest kunnen en de daad bij het woord heeft gevoegd
Foutje, bedankt dus...
Het moet me toch van het hart dat ik dit soort dingen niet goed snap. Velen doen maar, lezen de gebruiksaanwijzing niet, en zijn dan verbaasd, vaak nog kwaad ook dat dit allemaal niet kan, en dat het dus ook geld kost om het weer in orde te krijgen.
Moeten we soms naar de in mijn ogen stupide wijze van waarschuwen zoals de Amerikanen dat doen? Waar de magnetron volgeplakt is met "Don't.....'s" waaronder de waarschuwing dat je je poedel NIET kunt drogen in de Microwave
Groet,
JW