In het menu van de RT3 heten de ons als POI bekende plaatsen "
Servicepunten"
eea staat keurig in de handleiding vermeld
Als u met knop "Bestemming invoeren” selecteert en bevestigt, verschijnt op het display het volgende menu (fig. 63):
– Adres selecteren
– Servicepunt (restaurants, hotels, bioscopen) selecteren
– GPS-coördinaten invoeren
– Agenda
– Laatste bestemmingen.
Servicepunt selecteren
Met deze functie kunt u een speciale servicecategorie uit de in (fig. 68) weergegeven lijst als bestemming invoeren.
Selecteer en bevestig de gewenste categorie met knop (16 - 40); het scherm voor het selecteren van de plaatsnaam en straat verschijnt (fig. 69).
U kunt de plaatsnaam op verschillende manieren invoeren:
– gebruik het laatst geselecteerde adres dat door het systeem blijft opgeslagen
– selecteer een nieuwe plaatsnaam en adres;
– selecteer de plaatsnaam met behulp van de functie “Positie”. Met deze functie kan de geselecteerde categorie op de plek waar u zich op dat moment bevindt, gevonden worden.
BELANGRIJK Als de gewenste service niet beschikbaar is in de geselecteerde plaats, verschijnt op het display een mededeling.
Na het selecteren van de plaats, geeft het systeem een lijst met servicepunten die aanwezig zijn binnen een straal van 50 km vanaf het geselecteerde punt en de afstand tot ieder servicepunt (fig. 70).
Gebruik om de lijst te doorlopen de pijlen ▲ en ▼ selecteer en bevestig ze door het draaien en indrukken van knop (16 - 40).
Ga na het selecteren van de service als volgt te werk:
– selecteer en bevestig “OK” door het draaien en indrukken van knop (16 - 40), om de routeberekening te starten;
selecteer en bevestig “Opslaan” door het draaien en indrukken van knop (16 - 40), om de service op te slaan voor later gebruik.
PS. Excuses voor de gestichte verwarring. Er zijn slechts 36 categoriën
"Servicepunten" ![Embarassed :oops:](./../images/smilies/icon_redface.gif)